+38(067) 523-22-09
Україна
Дніпро, Проспект Праці 10
Время работы
У воєнний час Пн-Пт з 10:00 до 14:00

О компании

1

  

     ТОВ “Арсенал-Трейдінг” було до 24.02.2022 офіційним представником та дилером в Україні  багатьох російських компанійофициальным представителем: ЗАО “КВАРТ”, ЗАО “Курскрезинотехника”,   ООО «Белоярская Фабрика Асбокартонных Изделий» (БФАИ), ООО " Уплотнительные Изделия и Материалы" г. Челябинск,  АО "Уралэластотехника", " АО Костанайские Минералы"   ОАО “Уральский завод резиновых технических изделий”,  представляло інтереси,   росийскіх та інших закордонних виробників,   таких як:  ОАО «Саранский завод Резинотехника»,    ЗАО «Волжскрезинотехника»,   ОАО «Черкесский завод резинотехнических изделий»,  и др.       

 

На даний момент у наявності на складі в Дніпрі залишився товар вищезазначених виробників, так само пропонуємо асортимент гумотехнічних та азботехнічних виробів відомих українських та європейських виробників, яких ми є дилерами.


     ТОВ “Арсенал-Трейдінг” досить добре відоме, як надійний постачальник гумотехнічних та азбестотехнічних виробів для різних галузей промисловості – машинобудування та металургії, вугільної та добувної промисловості, автомобільного та залізничного транспорту, а також сільського господарства та товарів народного споживання. Свідченням стабільності нашого становища на ринку є динаміка зростання підприємства – безперервне збільшення обсягів збуту товарів, постійне розширення асортименту, освоєння нових виробів та матеріалів, що відповідають сучасним вимогам, розширення списку постачальників.

   Комплексне та високопрофесійне вирішення завдань з комплектації різних галузей промисловості та сільського господарства гумотехнічними та азбестотехнічними виробами, а також супутніми товарами. Якщо Ви зацікавлені у розвитку свого підприємства, ми будемо раді запросити Вас до тісної та плідної співпраці. За потреби наше підприємство має можливість забезпечити ритмічні постачання гумотехнічних та азбестотехнічних виробів. Гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до проблем кожного клієнта підтверджують бездоганну репутацію та потужну мережу партнерів по всій Україні.

    Звернувшись до нас, Ви знайдете надійного партнера!


Потрібен правйс на усі товари?
Перейдіть за посиланням